14.03.2024

Senior Account Executive lub Account Manager

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie! U nas nie będziesz się nudzić!

Nasz idealny kandydat to osoba komunikatywna, pełna energii i zorientowana na osiąganie celów. Jeśli potrafisz budować trwałe relacje biznesowe i masz pasję do pracy z ludźmi, dołącz do naszego zespołu!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę dedykowanego Klienta (-ów) agencji i koordynowania procesów na rzecz tych Klientów, wewnątrz agencji, we współpracy z innymi działami agencji

Zakres obowiązków

  • Obsługa dedykowanych Klientów w zakresie oferowanych usług
  • Samodzielne prowadzenie projektów dla Klientów pod nadzorem Group Account Managera
  • Budowanie relacji biznesowych i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Realizacja zapytań od wskazanych Klientów
  • Monitorowanie współpracy z Klientem i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z działami strategii, kreacji i innymi zespołami zaangażowanymi w realizowane projekty
  • Delegowanie zadań, briefowanie odpowiednich zespołów oraz weryfikacja poprawności wykonania zadań
  • Nadzór nad wszystkimi fazami realizacji projektu (planowanie, projektowanie, wdrożenie) - dbanie o prawidłowy przebieg projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Tworzenie kosztorysów i harmonogramów projektowych oraz dbanie o terminowość realizowanych projektów
  • Raportowanie statusu aktualnie realizowanych zadań
  • Prowadzenie procesów newbusinessowych (oferty i spotkania z Klientami) / Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku agencji wśród Klientów
  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Oczekiwania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy w agencji reklamowej, najchętniej z naciskiem na projekty digital
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Senior Account Executive lub Account Manager)
  • Doskonała umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Doskonała organizacja pracy własnej, ustalania priorytetów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia i możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • Współpracę z ludźmi, którzy lubią to co robią
  • Pracę dla znanych polskich i zagranicznych marek
  • Rozwijanie i zdobywanie nowych umiejętności
  • Pracę w komfortowym biurze w samym sercu Saskiej Kępy
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (w tym do nauki języka angielskiego) oraz wydarzeń branżowych, w których udział jest uzasadniony biznesowo
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego dla Ciebie oraz możliwość wykupienia pakietu medycznego dla członków Twojej rodziny

Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, które pomoże Ci je zrealizować? Daj się poznać, wyślij nam swoje CV, wpadnij na kawę i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.