14.03.2024

Junior Account Executive

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie! U nas rozwiniesz skrzydła!

Poszukujemy Junior Account Executiva, który wesprze działania działu Client Service.

Osoba na tym stanowisku będzie wspierała pracę Account Managera przy obsłudze dedykowanych Klient-ów agencji

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z osobami bardziej doświadczonymi w zespole Client Service i terminowa realizacja przydzielonych zadań
  • Współpraca z innymi zespołami agencji (kreacja, strategia, DTP) zaangażowanymi w realizowane projekty dla Klientów
  • Współpraca z podwykonawcami: pozyskiwanie wycen, procesowanie zamówień, realizacja produkcji, koordynacja logistyki
  • Wsparcie w koordynacji projektów
  • Przygotowywanie prostych ofert kosztowych, tworzenie prezentacji
  • Rozliczenie projektów, kontrola harmonogramów
  • Research informacji rynkowych
  • Raportowanie statusu aktualnie realizowanych zadań

Oczekiwania

  • Ok. 1 roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej na podobnym stanowisku
  • Aktywny status ucznia lub studenta - mile widziane
  • Chęć rozwoju i łatwość w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość programów Excel oraz PowerPoint/ Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, skrupulatność, terminowość, zaangażowanie
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Inicjatywa, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia i możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • Współpracę z ludźmi, którzy lubią to co robią
  • Pracę dla znanych polskich i zagranicznych marek
  • Rozwijanie i zdobywanie nowych umiejętności
  • Pracę w komfortowym biurze w samym sercu Saskiej Kępy
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (w tym do nauki języka angielskiego) oraz wydarzeń branżowych, w których udział jest uzasadniony biznesowo
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego dla Ciebie oraz możliwość wykupienia pakietu medycznego dla członków Twojej rodziny

Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, które pomoże Ci je zrealizować? Daj się poznać, wyślij nam swoje CV, wpadnij na kawę i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.