06.09.2024

Creative Trainee - płatny staż dla projektanta graficznego

Interesuje Cię płatny staż w Dziale Kreacji? Chcesz się rozwijać i pracować z super ludźmi? Zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj!

Zakres obowiązków

Rozpocznij swoją przygodę w pracy kreatywnej

  • będziesz wsparciem działu kreatywnego w tworzeniu oraz adaptacji projektów graficznych
  • będziesz projektować materiały DIGITAL, SOME, BTL
  • będziesz przygotowywać prezentacje multimedialne

Oczekiwania

Jeśli jesteś

  • studentem kierunku związanego z projektowaniem graficznym (lub masz takie studia za sobą),
  • głodny wyzwań kreatywnych i designerskich,
  • masz podstawowy warsztat (obsługa Photoshop, Illustrator, Indesign), a chcesz go rozwinąć pod okiem doświadczonych kolegów,
  • jesteś osobą proaktywną i zorientowaną na rozwój zawodowy,
  • możesz pochwalić się swoimi projektami (portfolio studenckie, portfolio prac komercyjnych) - warunek rozpatrzenia kandydatury

Oferujemy

To Ciebie właśnie szukamy

  • oferujemy wsparcie mentoringowe i możliwość rozwoju,
  • otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
  • będziesz mieć możliwość pracy dla znanych polskich i zagranicznych marek,
  • będziesz mieć możliwość współpracy z ludźmi, którzy naprawdę lubią to co robią,
  • będziesz pracował w komfortowych warunkach w samym sercu Saskiej Kępy

Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, które pomoże Ci je zrealizować? Daj się poznać, wyślij nam swoje CV, wpadnij na kawę i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.