31.08.2023

Creative Copywriter

Do naszego zespołu szukamy Copywritera - zainteresowany? Dołącz do nas! Może czekamy właśnie na Ciebie :-)

Zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji kreatywnych, kampanii, platform komunikacyjnych
  • tworzenie idei, haseł, scenariuszy, tekstów reklamowych
  • rozwój i adaptacja istniejących projektów
  • aktywny udział w kreatywnej burzy mózgów
  • opracowywanie odpowiedzi na zapytanie klienta (brief)
  • przygotowanie warstwy copywriter’skiej, narracyjnej oferty agencji (DIGITAL, ATL, BTL)
  • bliska współpraca z innymi twórcami w zespołach projektowych (art, strategia, client service, shooty)
  • raportowanie realizacji projektów

Oczekiwania

  • minimum 3 letnie doświadczenie pracy w agencji reklamowej
  • portfolio dokumentujące kompetencje i dokonania (zgłoszenia bez portfolio – np. link lub pdf – nie będą rozpatrywane)
  • umiejętność opracowania idei kreatywnych i ich prezentacja przed klientem
  • dbałość językowa – umiejętność kompleksowego i rzetelnego opracowywania tekstów
  • proaktywność w procesach burzy mózgów
  • umiejętność rozszerzania idei kreatywnej na poszczególne narzędzia
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplina, dokładność, profesjonalizm
  • znajomość trendów (KOMUNIKACJA, REKLAMA, MARKETING)

Oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia
  • wynagrodzenie w pełni adekwatne do Twoich umiejętności
  • współpracuj z ludźmi, którzy naprawdę lubią to co robią
  • twórz dla znanych polskich i zagranicznych marek
  • rozwijaj się i zdobywaj nowe umiejętności
  • pracuj w komfortowych warunkach w samym sercu Saskiej Kępy

Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, które pomoże Ci je zrealizować? Daj się poznać, wyślij nam swoje CV, wpadnij na kawę i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.