23.06.2022

Art Director

Art Director to Ty? Dołącz do naszego zespołu i wyślij nam swoje CV.

Może czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków

  • projektowanie KV, wizualizacji projektowych
  • wsparcie działu graficznego w tworzeniu i adaptacji projektów graficznych
  • projektowanie materiałów BTL
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych

Oczekiwania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach agencji reklamowych
  • wysokie umiejętności designerskie i warsztatowe
  • kreatywność projektowa oraz umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • szerokie portfolio dokumentujące doświadczenie w zakresie opisanym obowiązkami stanowiska
  • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign – dodatkowy atut)
  • znajomość technik przygotowywania materiałów do druku (DTP)
  • doświadczenie w pracy z brandbookiem, znajomość trendów i konwencji graficznych
  • podstawy projektowania/wizualizowania w 3D i tworzenia animacji 2D – dodatkowy atut
  • umiejętności ilustratorskie – dodatkowy atut
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia
  • wynagrodzenie w pełni adekwatne do Twoich umiejętności
  • współpracuj z ludźmi, którzy naprawdę lubią to co robią
  • projektuj dla znanych polskich i zagranicznych marek
  • rozwijaj się i zdobywaj nowe umiejętności
  • pracuj w komfortowych warunkach w samym sercu Saskiej Kępy

Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, które pomoże Ci je zrealizować? Daj się poznać, wyślij nam swoje CV, wpadnij na kawę i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.